Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP)

a požární ochrana (PO) Praha, Brno, Plzeň, Mariánské Lázně

Rámcové seznámení s problematikou BOZP a PO

pro vedoucí pracovníky.  Více...        

 
 

Je to školení BOZP+PO+PRÁCE VE VÝŠKÁCH - především pro OSVČ- s elektrotechnickým zaměřením.

Součástí školení je i návrh " Místního provozního předpisu" pro OSVČ se zaměřením na elektrotechniku - určeno jako podklad pro školení podle NV 194/2022Sb.

 

Místo: Datum: Čas: Cena:   Platnost: 1.2.2023
Mariánské Lázně Na vyžádaní 13:00 - 16:00 2.800,-Kč / osoba  Více... OObjednání na
606 890 049
Brno*) Na vyžádaní 12:00 - 16:00 2.800,-Kč / osoba Více...
 
Brno - Angličtina**) Na vyžádaní 13:00 - 16:00 3.200,-kč / osoba Více... Objednání na
606 890 049
           
Brno Konzultace BOZP a PO
a VÝŠKY
  Více... Objednání na
606 890 049
           
ON LINE Na vyžádaní 13:00-16:00 2.800,-Kč / osoba Více... Objednání na
606 890 049

 

*) Místo konání školení BOZP, PO i PRÁCE VE VÝŠKÁCH  (v češtině - utčeno především pro OSVČ a malé firmy)  je Brno - kde jsou vypsány pravidelné termíny, dále je možno i na vyžádání zajistit školení v Mariánských Lázních, Plzni, Ostravě a Praze. Celková délka seznámení (základní)  je 240 minut a cena je 2.800,00 Kč/osoba - při školení více než tří osob z jedné firmy, bude cena na osobu upravena.

 

**)Školení BOZP+PO v anglickém jazyce (ruském jazyce) je v Brně, celková délka seznámení (základní) je 150 minut a cena 3.200,00 Kč/osobu. Na toto školení je možno na vyžádání zajistit školení v Brně, Plzni, Ostravě, Praze - také u vaší firmy (cena bude upravena podle počtu školených osob).

Poradíme Vám v řešení problematiky BOZP

 • Na základě seznámení se s provozem a organizací  Vaší společnosti Vám poradíme v problematice BOZP.
 • Zajišťujeme činnost Osoby odborně způsobilé k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP  (dříve technik BOZP).
 • Seznámíme Vás s předpisy (zákony, vyhlášky, nařízení vlády, normy), které jste povinni dodržovat.
 • Provedeme  vstupní a periodická školení vedoucích a ostatních zaměstnanců v oblasti BOZP, také školení práce ve výškách.
 • Zajistíme proškolení Vašich pracovníků (obsluha plynových spotřebičů, tlakových nádob, obsluha vysokozdvižných vozíků atd.)
 • Vyhotovíme dokumentaci BOZP, odpovídající potřebám Vaší organizace.
 • Provádíme školení řidičů referentských vozidel.

Požární ochrana (PO)

 • Na základě seznámení se s provozem a organizací  Vaší společnosti Vám poradíme v problematice požární ochrany.
 • Provedeme zajištění požární ochrany dle zákona o požární ochraně § 11, odstavce 2
  - činnost požárního technika (TPO).
 • Vyhotovíme požadovanou dokumentaci o požární ochraně.
 • Provádíme vstupní a periodické školení vedoucích a ostatních zaměstnanců, případně členů požárních hlídek a preventistů PO.
 • Provádíme také kontroly dle vyhlášky o požární prevenci.

 

 • Vyzkoušej te si naše  zkušební  testy.
 • BOZP a PO můžete objednat/poptat přímo v našem on line systému.
 • Máte dotaz, potřebujete poradit? Napište nám, zavolejte, rádí Vám odpovíme a nebo poradíme jak vyřešit Vaše problémy.

 

Objednávka školení přímo v on line objednávkovém systému .

Aktuální téma:

Školení BOZP a PO (seznámení)

22.02.2021 12:03
Školení (seznámení) s problematikou BOZP a PO pro vedoucí pracovníky a OSVČ v českém jazyce se provádí prezentačně i on line v Brně. Celková délka seznámení je 150 minut a cena pro jednu osobu je 600 Kč.

Kombinace dvou "školení"

05.02.2018 11:49
  Zvýhodnění - Při kombinaci dvou "školení" v češtině: "Rámcového seznámení s problematikou BOZP a PO“ a „Školení a praktické ukázky zapojení v elektrických  instalacích“ v českém jazyce je celková cena pro Brno jen 1.600,-Kč (provedení obou akcí v jednom dnu je zatím možné pouze v českém jazyce, angličtinu připravujeme).        

Realita na trhu práce....

21.01.2018 09:35
Doporučujeme se podívát na zajímavý "pohled" jak je také někdy řešena bezpečnost práce (jak BOZP tak i PO) v ČR a to v roce 2017. Jsou to : "Reportáže z cyklu Hrdinové kapitalistické práce" Jedná se o dílo, na které je také odkaz ve videu "youtube" -   video zde Je to asi docela poučná "realita práce".      

Angličtina již i v problematice BOZP a PO.

04.12.2017 12:18
Angličtina již i v problematice BOZP a PO.Rámcové seznámení s problematikou BOZP a PO pro vedoucí pracovníky (zaměstnance) a to i v angličtině. Zahájení akce, určené především pro cizince, bude již od 1.3.2018 v Brně.  Více zde..

Povinnosti zaměstnavatele při provozu elektrických zařízení

31.10.2017 10:00
Převzato:  https://www.bozpinfo.cz/povinnosti-zamestnavatele-pri-provozu-elektrickych-zarizeni  Autor článku:  Hrubá Kateřina   Při zajišťování bezpečnosti práce s elektrickým zařízením vychází zaměstnavatel ze všeobecných zásad bezpečnosti a ochrany zdraví obsažených v zákoníku práce, podle kterých je povinen zajistit bezpečnost s ohledem na rizika možného ohrožení  života a zdraví, která se týkají výkonu práce, a zákona č. 309/2006 Sb., o zajištění...

Prověrka BOZP – proč dělat prověrku BOZP.

20.02.2017 05:18
  Důvodem může být zákon „zákoník práce“ - doslovné znění § 108 zákona č. 262/2006 Sb., zákoníku práce. Zaměstnavatel je povinen "(odst.5) organizovat nejméně jednou v roce prověrky bezpečnosti a ochrany zdraví při práci na všech pracovištích a zařízeních zaměstnavatele v dohodě s odborovou organizací a se souhlasem zástupce zaměstnanců pro oblast bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a zjištěné nedostatky odstraňovat."   Před provedením prověrky je důležité prověrku důkladně...

Mezinárodní veletrh požární techniky a služeb - PYROS 19.-21.5. 2015 - Brno

31.03.2015 05:23
Specializovaný veletrh určený především odborníkům z oblasti požární ochrany, činností integrovaného záchranného systému, ochrany zdraví, života a majetku. Veletrh je oborovou jedničkou v ČR  s dlouholetou tradicí  – první ročník se konal již v roce 1972.  Je jedinečnou příležitostí získat přehled o fungování integrovaného záchranného systému a jeho jednotlivých složkách.  Souběžně se na brněnském výstavišti konají Mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET,...

Vzory dokumentace BOZP a PO aneb proč se jim vyhýbat velkým obloukem

07.03.2015 07:23
Určitě vás už někdy napadlo, proč platit za zpracování dokumentace bezpečnosti práce a požární ochrany, když existuje internet, nabízející vzory ke stažení zdarma, které jen doplníme a za pár hodin je hotovo. Ano, je to jeden ze způsobů, jak to udělat a určitě budete na čas spokojeni, alespoň duševně. Problém ale nastane a duševní spokojenost opadne hned při první návštěvě kontrolního orgánu a vystavení pokuty za chybné zpracování dokumentace. Pojďme se tedy společně podívat na to, jak vzory...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oblast podnikání: školení vyhláška 50, elektro revize,  revize elektrických spotřebičů, elektrospotřebičů, elektroinstalace, ručního nářadí, hromosvodů, bozp, koordinátor bozp, bozp po,bezpečnost práce, služby bozp, požárního technika, požární preventivní hlídka, dokumentace, staveniště, požární prevence, školení řidičů,  Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, Hradec Králové, České Budějovice, Ústí nad Labem, Pardubice, Havířov, Zlín, Kladno, Most, Karviná, Frýdek-Místek, Opava, Karlovy Vary, Děčín, Teplice, Jihlava, Chomutov, Přerov, Prostějov, Jablonec nad Nisou, Mladá Boleslav, Třinec, Česká Lípa, Třebíč, Znojmo, Tábor, Příbram, Orlová, Trutnov, Cheb, Kolín, Vsetín, Šumperk, Kroměříž, Písek, Litvínov, Hodonín, Český Těšín, Valašské Meziříčí, Uherské Hradiště, Břeclav, Nový Jičín, Krnov, Litoměřice, Sokolov, Strakonice, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Kopřivnice, Chrudim, Bohumín, Klatovy, Vyškov, Jindřichův Hradec, Kutná Hora, Náchod, Blansko, Louny, Hranice, Otrokovice, Žatec, Jirkov, Mělník, Ostrov ,Rožnov p. Radhoštěm, Uherský Brod, Kadaň, Kralupy nad Vltavou, Beroun, Česká Třebová, Bruntál, Svitavy, Rakovník, Jičín, Dvůr Králové nad Labem, Pelhřimov, Bílina, Neratovice, Varnsdorf , Klášterec n. Ohří, Benešov, Slaný, Brandýs nad Labem, Mariánské Lázně, Ústí nad Orlicí, Chodov, Nymburk, Zábřeh, Turnov, Rokycany, Český Krumlov, Hlučín, Šternberk, Roudnice nad Labem, Poděbrady, Luhačovice.